Czynne 7 dni w tygodniu, od godziny 8:00 do 21:00

Zrealizujemy Twój pomysł!

Opracuj zestawienie atrakcji sam, my to zorganizujemy. Wybierz atrakcję spośród:

wybierz ilość dni, trase spływu, park linowy, paintball, 4×4, posiłek (grill/ognisko), nocleg

POBIERZ MAPĘ NASZEJ OFERTY

Adres przystani Port Pienin:

(baza sprzętu, darmowy parking dla klientów, wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia samochodów 4×4, małe pole namiotowe)

ul. Główna 149, Szczawnica

Adres przystani początkowej spływu:

(start spływu, miejsce docelowe wycieczki pieszej lub rowerowej)

Sromowce Niżne, ul. Pienińska 2

SPŁYW

Spływ malowniczą rzeką Dunajec w dolinie pasma górskiego Pienin i Beskidu Sądeckiego na kajakach i pontonach. Krajobraz zmienia się tu jak w filmie, urwiska skalne wysokości 300 metrów przeplatają się z łagodnymi zalesionymi zboczami górskimi. Trasa w zależności od Waszego wyboru ma od 15,5 km do 30 km Dłuższa trasa może być podzielona na dwie części.

LUB ZADZWOŃ 721 977 632

PARK LINOWY

Park Linowy w Krościenku nad Dunajcem to doskonała propozycja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Trzy trasy o różnej skali trudności i długości w tym jedna z tras zakończona tyrolką przez rzekę. Park linowy znajduję się nad rzeką Dunajec i stanowi jeden z punktów zakończenia naszych spływów co pozwala na łatwe łączenie atrakcji (spływu i parku linowego). Na terenie parku znajduję się namiot oraz miejsce na ognisko i grilla mogące pomieścić do 70 osób.

LUB ZADZWOŃ 721 977 632

PRZEJAZD SAMOCHODAMI 4x4

Przejazd samochodami 4×4 leśnymi stromymi drogami, błoto, dziury, ostre podjazdy i zjazdy, tego doświadczysz podczas Off Roadu. Wszystko pod nadzorem doświadczonych kierowców, w specjalnie przystosowanych pojazdach. Proponujemy kilka tras o różnym stopniu trudności, od początkujących do zaawansowanych.

LUB ZADZWOŃ 721 977 632

PAINTBALL

Gra Paintball to gra skutecznie pobudzająca do bardzo aktywnej współpracy zespołowej. Różne misje wymagają innych taktyk. Paintball to gra polegająca na strzeleniu do celu kulkami z farbą ze specjalnych karabinków paintballowych. Każdy uczestnik dla bezpieczeństwa wyposażony jest w maskę ochraniającą twarz oraz kombinezon. Programy gry narzucają zadania do wykonania, jak w misjach specjalnych.

LUB ZADZWOŃ 721 977 632

WYCIECZKI ROWEROWE

Wycieczki rowerowe i piesze w Pieninach to olbrzymia ilość możliwości o różnym stopniu trudności. Mamy opracowane kilka bardzo atrakcyjnych tras rowerowych i pieszych po których poprowadzi Was licencjonowany przewodnik.

LUB ZADZWOŃ 721 977 632

SZCZAWNICA

Pobyt w Szczawnicy chcąc zrealizować wszystkie założone cele, planujecie spędzić w Szczawnicy więcej niż jeden dzień. Pomożemy znaleźć odpowiednie dla Was miejsce noclegowe i polecimy punkty gastronomiczne.

LUB ZADZWOŃ 721 977 632