Wypożyczalnia rowerów Pieniny

Wypożyczalnia rowerów w Szczawnicy (ul. Główna 149 (darmowy parking dla klientów wypożyczalni) oraz ul. Pienińska 1b).

Posiadamy nowe wysokiej klasy rowery typu MTB i Trekkingowe oraz rowerki, wózki i siodełka dla dzieci. Oba punkty wypożyczalni zlokalizowane są w bardzo dogodnej lokalizacji, bezpośrednio przy ścieżkach rowerowych wzdłuż Dunajca, oraz centrum rozjazdu na wiele pięknych tras rowerowych po Pieninach.

Pieniny to niezwykle popularne góry wśród rowerzystów, nic w tym dziwnego ponieważ oferują dziesiątki tras o różnym stopniu zaawansowania oraz długości, zaczynając od zupełnie łatwych rekreacyjnych tras po wyczynowe trasy downhillowe
Najbardziej polecaną oraz najpiękniejszą trasą wycieczki rowerowej w Pieninach jest trasa wzdłuż Dunajca (Szczawnica – Sromowce Niżne) Jej jedyną wadą, zwłaszcza w okresie wakacji jest duży ruch turystyczny.

Cennik wypożyczalni rowerów

5zł / godzina, osoba

30zł / dzień, osoba

CENNIK WYPOŻYCZENIA ROWERU + SPŁYW DUNAJCEM

Wycieczka rowerowa + spływ kajakiem lub pontonem 85zł/osoba

Wybrałeś pakiet spływu na kajaku 1 lub 2 osobowym lub pontonie, połączony z przejazdem rowerem na start spływu 85 zł – osoba:

— 1:45 h / 16,5 km — — 2:30 h / 15,5 km —

JAK i GDZIE

 • Zadzwoń +48721977632 lub napisz do nas KLIKNIJ Dokonaj wyboru kajaka 1 lub 2 osobowego lub pontonu, poinformuj nas ile jednocześnie którą z proponowanych czterech godzin dotarcia rowerem do Przystani Kajakowej – Sromowce Niżne ul. Pienińska 2 wybierasz: 10:00, 12:00, 14:30, 16:30 +/- 10 minut
 • Wyruszasz rowerem w górę rzeki ze Szczawnicy – Przystań Port Pienin ul. Główna 149 (bezpłatny parking dla klientów wypożyczalni) lub ul. Pienińska 1b. Zapraszamy. Tu otrzymacie papierową wersję mapki z trasą wybranej oferty.
 • Jeśli wyjeżdżasz w górę rzeki na prywatnym rower erze, zwieziemy rower z powrotem do Szczawnicy i pomniejszymy cenę – z 80 zł do 70 zł osoba
 • Każdy uczestnik spływu otrzyma atestowany sprzęt: kapok, kask, wiosło, opakowanie wodoszczelne, fartuch kajakowy i ciepłą piankę neoprenową na życzenie klienta.
 • Zdecydujcie czy potrzebujecie na czas spływu opiekę instruktora czy też nie. Do grupy ośmiu osób i większej, instruktor jest bezpłatny (wliczony w cenę spływu). Natomiast od grupy mniejszej niż osiem osób, pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 120 zł
 • Proponujemy zarezerwować więcej czasu, na przekąskę lub napitek w Sromowcach w oparciu o własny prowiant lub dostępne lokalne punkty gastronomiczne.
 • Spływ kończy się w Szczawnicy na Przystani Portu Pienin (ul. Główna 149)
 • Opierając się na opiniach naszych klientów uważamy że proponowana wyżej trasa spływu Sromowce Niżne – Szczawnica jest optymalna, jeśli jednak chcielibyście powiosłować dłużej np. Sromowce Niżne – Tylmanowa (5:0 h / 30 km) lub spłynąć na innej trasie np. Szczawnica – Tylmanowa (2:30 h / 14,5 km) Zadzwoń do nas i umów się na spływ.

SPRZĘT:

 • Kajak dwuosobowy polietylenowy (wygodny i stabilny) 
 • Kajak dwuosobowy pneumatyczny (super stabilny) 
 • Kajak jednoosobowy polietylenowy (stabilny i bardzo wygodny dla zaawansowanych) 
 • Pontony 2-4,7,8 osobowe ( bardzo stabilne 7 i 8 osobowe nie do przewrócenia na tej rzece)
 • Rowery ( wygodne trekingowe ) 

Adres przystani Port Pienin:

(baza sprzętu, darmowy parking dla klientów, wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia samochodów 4×4, małe pole namiotowe)

Szczawnica, ul. Główna 149

Adres przystani początkowej spływu:

(start spływu, miejsce docelowe wycieczki pieszej lub rowerowej)

Sromowce Niżne, ul. Pienińska 2

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – dzwoń lub pisz!

ADRES PRZYSTANI WODNEJ PORT PIENIN
ul. Główna 149, Szczawnica

Czynne 7 dni w tygodniu, od godziny 8:00 do 21:00

Wyślij do nas zapytanie.
Możesz także zarezerwować termin mailowo.

Imię*

Mail*

Telefon*

Twoja wiadomość