SPŁYW DUNAJCEM ZIMA

spływ zimowy – 80 zł osoba

Zimowe spływy kajakowe na Dunajcu to oferta dla ludzi mocnych wrażeń, oraz osób, które nie mogą rozstać się z kajakiem, lubią wyzwania oraz ciężkie warunki. Spływ przełomem Dunajca w okresie zimowym jest niezapomnianym przeżyciem. Spływ Dunajcem zimą rozpoczyna się wraz z zakończeniem sezonu 31 października, a kończy w okolicach 1 kwietnia. Cennik podstawowy – 80 zł / osoba. Istnieje możliwość opieki instruktora za dopłatą dodatkową.

Zimowy spływ Dunajcem

— 2:30 h / 14,5 km lub 3:15 h / 20 km— — 0:20 h / 16 km lub 0:25 h / 22 km —

Szczegóły

 • Spływ Dunajcem odbywa się porą zimową (Listopad – Marzec) Zimowy spływ Dunajcem Trasa: Spływ zimą prowadzimy na odcinku Szczawnica – Tylmanowa – Łącko, (14,5 km lub 22 km)
 • Start spływu Dunajcem w Szczawnicy z naszej przystani Port Pienin – Szczawnica ul. Główna 149, 7 dni w tygodniu o godzinie 11:00
 • Otrzymujecie: transport na trasie spływu, wygodny kajak, wiosło kapok, kask, fartuch kajakowy, ciepłą piankę neoprenową, pelerynę kajakową, ciepłe rękawice na wiosło.
 • Spływ Dunajcem cennik: Opłata 80 zł od osoby. Opieka instruktora, na życzenie, płatne dodatkowo 120zł (1 instruktor max. na 4 osoby)
 • Nie musisz być dużą grupą, obsłużymy nawet jedną osobę.
 • Otrzymasz od nas zdjęcia ze spływu.
 • Jeśli chcesz zostać w Szczawnicy na dłużej, po spływie wygrać się w saunie lub skorzystać z Jacuzi polecamy nocleg w zaprzyjaźnionym Hotelu www.solarspa.pl

Port Pienin - spływ Dunajcem w Pieninach

Port Pienin w Szczawnicy to profesjonalna wypożyczalnia pontonów i kajaków. Dzięki nam możesz wybrać się na niesamowity spływ kajakiem lub pontonem wzdłuż Dunajca i Pienińskiego Parku Narodowego. W okresie letnim oprócz spływów oferujemy także piesze wycieczki przez najwyższe szczyty w Pieninach – Sokolica - Trzy Korony - Sromowce Niżne, a także wycieczki rowerowe czy wypożyczalnie samochodów terenowych 4x4. Spływy Dunajcem należą do bardzo popularnych atrakcji w Szczawnicy. Duże ilości turystów odwiedzających Pieniński Park Narodowy, będący w okolicy pienińskich miejscowości (Krościenko nad Dunajcem, Niedzica, Czorsztyn, Sromowce Wyżne) czy Czerwonego Klasztoru, Zakopanego i Nowego Targu, decyduje się na przygodę, którą jest spływ kajakowy i rafting Dunajec.

Wielu turystów skorzystało z atrakcji, które dla nich przygotowujemy - warto spojrzeć na setki pozytywnych opinii, które wystawili nam nasi klienci. Spływy przełomem Dunajca cieszą się dużym zainteresowaniem dorosłych jak i dzieci. Atrakcje w Porcie Pienin dostępne są nie tylko w lecie - dla osób, które lubią wyzwania, przygotowaliśmy spływ Dunajcem w sezonie zimowym. Warto zapoznać się ze szczegółami oferty, w razie pytań prosimy o kontakt - udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Kajakowy spływ - przełom Dunajca

Adres przystani Port Pienin:

(baza sprzętu, darmowy parking dla klientów, wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia samochodów 4×4, małe pole namiotowe)
Szczawnica, ul. Główna 149

META SPŁYWU

Bar

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – dzwoń lub pisz!

ADRES PRZYSTANI WODNEJ PORT PIENIN
ul. Główna 149, Szczawnica

Czynne 7 dni w tygodniu, od godziny 8:00 do 21:00

Wyślij do nas zapytanie.
Możesz także zarezerwować termin mailowo.

  Imię*

  Mail*

  Telefon*

  Twoja wiadomość